Drzwi wewnętrzne w Radomiu

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne, które różnią się zarówno wyglądem, jak i przeznaczeniem czy budową. Atutem starannie wyselekcjonowanego asortymentu jest różnorodność – inne produkty będą pasowały do łazienki, pozostałe rozwiązania atrakcyjniej wyglądają jako drzwi salonowe bądź kuchenne. Gwarantujemy, że oferta naszej firmy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do produkcji drzwi wewnętrznych są wykorzystywane różne materiały: drewno (zarówno klejone, jak i lite), płyty MDF i HDF, a także tworzywa sztuczne. Drzwi drewniane bardziej pasują do klasycznych aranżacji, podczas gdy drzwi ze szkła hartowanego idealnie komponują się z nowoczesnym i minimalistycznym designem.

Jak prawidłowo wybrać drzwi wewnętrzne?

Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do domu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich budowę – wygląd często jest kwestią drugorzędną. To właśnie od rodzaju wykorzystanego materiału bądź zastosowanej technologii może zależeć wygoda użytkowania, poziom wytłumienia hałasu i przede wszystkim bezpieczeństwo. Największą popularnością od wielu lat cieszą się drzwi rozwieralne, które składają się z ościeżnicy oraz skrzydła mocowanego za pomocą zawiasów.

W trakcie wyboru drzwi wewnętrznych należy zwrócić uwagę również na sposób wykończenia. Drewno lite bądź klejone wymaga pokrycia specjalnymi lakierami, bejcami lub farbami. Z kolei płyty HDF bądź sklejki okleja się dodatkowymi okładzinami – laminatami czy fornirami. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne o różnej fakturze. W zależności od zastosowanego materiału powierzchnia może być gładka, przeszklona (częściowo lub całkowicie) bądź wytłaczana. Popularnością cieszą się zwłaszcza drzwi wewnętrzne z przeszkleniem, gdyż zapewniają dodatkowe doświetlenie pomieszczenia.