Rolety dzień noc w Radomiu

Rolety Dzień Noc to jeden z najbardziej funkcjonalnych systemów osłon okiennych, wyróżniających się innowacyjną konstrukcją i oryginalną estetyką. W naszej ofercie są dostępne modele wolnowiszące oraz kasetowe. Nadają się do montażu do każdego okna w nowym i starszym budownictwie. Rolety Dzień Noc są tworzone ze specjalnych tkanin. Ich poziome pasy są transparentne i zaciemniające. Największym atutem takiego rozwiązania jest jakość i możliwość dopasowania do konkretnych potrzeb – zmieniających się w ciągu całego dnia. Pasy w roletach Dzień Noc układają się w sposób naprzemienny, dzięki czemu domownicy mogą szybko i bezproblemowo kontrolować ilość światła słonecznego, które wpada do pomieszczenia.

Rolety Dzień Noc – bogaty wybór tkanin

O niepowtarzalnym wyglądzie rolet Dzień Noc decydują jakościowe tkaniny. Oferujemy Państwo szeroki wybór oryginalnych wzorów i barw, dzięki którym można w dowolny sposób zaaranżować pomieszczenia w domu. W naszym asortymencie znajdą Państwo tkaniny harmonijnie dopasowane do minimalistycznego designu, a także produkty w bardzo efektownym stylu glamour. Również miłośnicy aranżacji skandynawskiej znajdą coś dla siebie w ofercie naszej firmy. Dla dzieci została przygotowana osobna kolekcja – pełna wyrazistych i pastelowych kolorów, które będą działać na wyobraźnię najmłodszych domowników.

Rozwiązanie nie tylko dla domów jednorodzinnych

Rolety Dzień Noc to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – również o przeznaczeniu użytkowych bądź usługowym. Poszczególne modele mogą zostać zamontowane w recepcjach, gabinetach lekarskich, biurach, a także pomieszczeniach hotelowych. Rolety Dzień Noc są dostępne w dwóch wersjach: sterowane ręcznie bądź elektrycznie. Warto wybrać swój ulubiony model, skontaktować się z naszą firmą i umówić się na szybki montaż!