Rolety zewnętrzne w Radomiu

Oferowane rolety zewnętrzne można zastosować w nowych obiektach i budynkach remontowanych bądź modernizowanych. Wszystkie produkty są produkowane na specjalne zamówienie – dzięki indywidualnym wymiarom klienci mają gwarancję doskonałego dopasowania rolet do okna. Rolety zewnętrzne zapewniają świetną izolację akustyczną oraz termiczną. Ich funkcjonalność sprawdza się przez cały rok – zimą przyczyniają się do zmniejszenia kosztów ogrzewania, a latem obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Dzięki innowacyjnej konstrukcji rolet podtynkowych domownicy nie muszą martwic się o ewentualne ubytki ciepła – nowoczesne rozwiązania są pozbawione ingerencji w nadproże bądź okno.

Jakie systemy rolet zewnętrznych oferujemy?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem różnych systemów rolet zewnętrznych. Współpracujemy z firmą Vertex, specjalizującą się w produkcji rolet zewnętrznych w skrzynkach PCV oraz aluminiowych: adaptacyjnych, podtynkowych oraz nadstawnych. Wszystkie produkty charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością – rolety podtynkowe mogą otwierać i zamykać się wyłącznie o wybranych porach dnia. Co więcej, ich sterowanie można dopasować do poziomu nasłonecznienia latem bądź zimą. Istnieje możliwość połączenia rolet zewnętrznych z systemem instalacji alarmowej w budynku.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne adaptacyjne – sterowane ręcznie lub elektrycznie. Ich największą zaletą jest energooszczędność – prawidłowo zamontowana roleta może pozytywnie wpływać na redukcję kosztów związanych z energią. Rolety adaptacyjne są montowane we wnęce stolarki okiennej bądź bezpośrednio na ścianie budynku. Co więcej, oferowane produkty pełnią funkcję dekoracyjną – stanowią ważny element aranżacji obiektu.